iraneng
26 بهمن 1401 - 00:14

۹۶۰۰ دانش‌آموز بوشهری به راهیان نور اعزام می‌شوند

بوشهر- جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: ۹ هزار و ۶۰۰ دانش‌آموز از استان بوشهر به راهیان نور اعزام می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار عبدالرضا دشتی عصر سه‌شنبه در مراسم اعزام دانش آموزان دختر متوسطه اول و دوم شهرستان بوشهر به راهیان نور اظهار داشت: دانش آموزان استان بوشهر در ۲ مرحله عازم مناطق عملیاتی می‌شوند.

وی با اشاره به اعزام ۳ هزار و ۷۱۴ نفر از دانش آموزان پسر در ۱۳ مرحله خاطرنشان کرد: اعزام سه هزار و ۲۰۰ نفر از دانش آموزان دختر استان در حال انجام است

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بیان کرد: در مجموع ۶ هزار و ۹۰۰ دانش آموز دختر و پسر به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند.

وی زمان اعزام راهیان نور دانشجویی را از ۲۰ اسفند تا ۲ فروردین اعلام کرد و افزود: پس از آن راهیان نور عمومی انجام می‌شود.

انتقال ارزش‌های دفاع مقدس

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بوشهر نیز گفت: امروز ۳۶۱ نفر از دانش آموزان دختر متوسطه اول و دوم شهرستان بوشهر از ۳۲ مدرسه و با ۹ دستگاه اتوبوس و یک مینی بوس به مناطق جنگی اعزام می‌شوند.

سرهنگ پاسدار غلامرضا شهابی افزود: در این سفر سه روزه یک راوی در هر اتوبوس حضور دارد و از خاطرات دفاع مقدس می‌گوید و دانش آموزان از مناطق اروند، شلمچه، طلائیه، سوسنگرد، بستان و دهلاویه بازدید خواهند کرد و با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا می‌شوند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1039055