iraneng
28 بهمن 1401 - 16:45

مسئولان قدر مردم را بدانند

بوشهر- امام جمعه عسلویه گفت: مسئولان قدر این مردم بدانند و در کنار مردم باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید علی هاشمی نژاد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه عسلویه پس از دعوت نمازگزاران به رعایت تقوای الهی به فرازهایی از بیانات رهبر انقلاب اشاره کرد و افزود: رهبری فرمودند لازم میدانم به ملت ایران اظهار تعظیم کنم به خاطر این حرکتی که در ۲۲ بهمن انجام دادند با این همه تبلیغات مخالف و این مشکلاتی که دارند تبلیغات دشمن سردی هوا در راهپیمایی شرکت کردند و به گرمای ایمان مردم ایران گرم شد این مردم را باید تعظیم و تکریم کرد.

وی ادامه داد: رهبری فرمودند آنچه به ملت ما هویت عظمت و شخصیت می‌دهد استقامت و ایستادگی آنهاست در خط مستقیم حرکت کرده ادامه پیدا کرده و ادامه دارد که منحرف نشود راه را گم نکند زاویه پیدا نکند بعضی‌ها با انقلاب بودند ولی زاویه پیدا کردند و حتی به ضدیت با این راه کشیده شدند ضد آن آرمان‌ها و انگیزه‌های خود شدند.

امام جمعه عسلویه بیان کرد: ۲۲ بهمن صدای استقامت و پاسخ به دشمن بود، ۲۲ بهمن امسال متفاوت بود در کلان شهرها در تهران دیدیم کیلومترها جمعیت خیره کننده و استثنایی بود.

وی ادامه داد: جمعیت با جوش و خروش و هیجان وارد میدان شدند و مشت محکمی بر دهان دشمن زدند و این کار خداست این ارواح طیبه شهداست شوخی نیست.

امام جمعه عسلویه یادآور شد: در شهرستان عسلویه هم راهپیمایی باشکوه و فوق العاده بود و قابل مقایسه با سال‌های قبل نبود.

وی گفت: قدر این مردم را بدانید و الان نوبت مسئولین است که قدر این مردم بدانند و در کنار مردم باشند، آنچه دارند در طبق اخلاص بگذارند و برای خدمت به این مردم به کار گیرند.

حجت الاسلام هاشمی نژاد با تبریک بعثت پیامبر روایتی از آن حضرت فرمودند خداوند برای شما فریضه‌ای واجبی روز جمعه قرار داد که تا قیامت هست گفت: نماز جمعه واجب تأخیری است اما امر رسول خداست، بعد سیاسی ان برتر از بعد دینی است این پایگاه را باید حفظ کرد.

امام جمعه عسلویه به بحث افتتاح و کلنگ زنی پروژه‌ها در دهه فجر اشاره کرد و افزود: ۵۶ هزار میلیارد هزینه این طرح‌ها بود اما ۸۰۰ میلیارد تومان برای شهرستان و بقیه در حوزه صنعت بوده است درسته صنعت جای خود دارد بخشی از منافع آن هم به شهرستان می‌رسد اما شهرستان جای خود دارد دولت انقلابی و مردمی می گویم شفاف برای مردم بگوییم عیبی ندارد آنچه واقع هست بگوییم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1042044